sepetim
Herbalife fiyatları

Herbalife Fiyatları

Bunda sonra Herbalife ürün fiyatların internette doğrudan ulaşmak mümkün olmayacak. size çok analamsız gelebilir. bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda aslında haklı olduğumuzu göreceksiniz. mantıksız hiç bir şey olmadığını göreceksiniz. Bizim amacımız sadece ürün satmak değil insanlara sonuç aldırmaktır. İnternet üzerinde sadece ürün satışı Gerçekleştirip para kazanmak değil düşüncemiz. Bununda en güzel yolu ürün kullananlarla birebir iletişimde olmaktır.  Ürün kullananların nasıl kullandığı ve nasıl bir sonuç aldığı bizim için çok önemli.  Tüm Herbalife distribütörleri birer danışmandır.  Sağılıklı ve dengeli beslenme alanında çeşitli eğitimler almış donanımlı birer danışaman. Distribitör ile kullancı arasında telefon kontağını sağlamak için herbalife böyle bir kar almış bulkunmakta. Telefonla oluşan kontak kullanccıya distrbitör tarafında canlı bir destek sağlamaktadır. zaten hebrlaife de bunu istiyor birebir kontak kurup tüm sorulara canlı yanıt vermek. gerekirse ürün kullanan kişiye destek sağlayaıp bu yolda yanlız olmadığınız his etirmek herbalife ın bir yaşam felsesidir. yani herbalife üyeleri sadece satış yapmıyor aynı zamand ainsanlara yardım ediyor. Tabii ki danışmanlık hizmetini bedava vermekteler.  Herbalife ı güçlü kılan Herbalife ürünlerin kalitesi  ve eğitimli distribütörleri dir. Birde haksız rekabeti önlemek ve ürün indirmeleri ortadan kaldırmak sebepler arasında yer almaktadır. Herbalife fiyatlarıöğrenmek isteyenler telefonla veya Mail ile bize veya herhangi bir Herbalife distribütörünü ulaşarak öğrenebilir.

Herbalife fiyat listesi ni görmek istiyorsanız Mail adresiniz bırakın mail atalım.

Herbalife Fiyatlarının neden sitelerimizde açıkta görülmediği sanırım anlaşılmıştır.

Etiketler : herbalife fiyat, herbalife fiyat listesi , herbalife fiyatları, herbalife ürünleri fiyatları, herbalife ürün fiyatları, herbalife ürün fiyat listesi, herbalife ürünleri

Not: Herbalife Fiyatları yazın Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız adresine mail atın. Herbalife Fiyat Listesi mailinize anında gelsin. Göndereceğimiz Herbalife  ürünleri Fiyatları günceldir. 2014  Ürün Fiyatlarıdır.

Kredi Karttı ile Herbalife Siparişi Vermek ve Taksitlendirme
Herbalife ürünlerini online sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ile ödeme yapın, dilerseniz kargo ile kapıda ödeme sitemi ile ürünlere ulaşın. Herbalife ürünlerini kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz. Fakat kredi kartı ile taksitlendirme yapmazsın. Taksitlendirme yasağı; Haksız rekabeti önlemek içi Herbalife merkez in getirdiği bir etik kuraldır. Kesinlikle hiç Herbalife üyesi Herbalife ürünlerini kredi kartı ve kredi karsız taksitlendirme yapamaz. Bunun temel sebebi haksız rekabeti önlemektir.  Fakat şu vardır ki; bankaların kendi kendilerin taksitlendirmesine karışamayız. Mesela siz kredi karttı ile sitemizden sipariş verdiniz diyelim, biz tek çekim ile çekeriz. Bazı bankalara müşterini çektirdiği tek çekimi birkaç taksite bölmektedir.

 

Suyun Faydaları Nelerdir?

İnsan vücudunu 60 su dan  oluşmaktadır. 100 kilo ağırlığında bir kişinin kişi nin yaklaşık olarak 60 kgr mı sudana meydana gelmektedir. Günde 2,5 lt civarında su kaybı meydana gelmektedir. Besinlerin sindirilmesinde tutun, kana kana emilimine kadar, su aracılığı ile gerçekleşmektir. Su vücutta temizleyici görevini yapar vücudun temel yapı taşı olan hücrelere oksijen taşır.  Günde min. bir kişi 2,5 lt su içmelidir. uzmanlara göre. Suyun içerinde bulunan minerallerin kas ve iskelet yapasındaki fonksiyonları tartışılmazdır. Çay, kola, meyve suları gibi diğer sıvı gıdalar asla suyun yerine geçmez. Aksine susuzluk hissini giderdiği için çok tavsiye edilmemektedirler. susuzluk çekmediğimiz halde su içmeliyiz. Su içmeyi alışkanlık halle getirmeliyiz. Su içmek için susamayı bekleyen bir kişi bedenine en büyük haksızlığı yapar sanırım. su üzerine yaptığım derin bir araştırmanın sonucu; masamda asla su eksik etmiyorum. Susamasam da mutlaka su içiyorum. İlk başlarda zor gelmişti bu alışkanlık şimdi alışkanlık haline geldi. Herbalife bana kattığı en güzel alışkanlık her sabah Herbalife shake ile kahvaltı yapmak. Diğer alışkanlık ise her gün 3 lt su içme alışkanlığıdır. Herbalife ürünlerini kullanmaya başladığınızda yalnız kilo kontrolü değil, aynı zamda su içme alışkanlığı da edineceksiniz. Çünkü her Herbalife distribütörleri kullanıcılara ürün takdim ederken n mutlaka günde 2,5 lt-3 lt su içmeleri gerektiğini belirtiyorlar.

Etiket: Herbalife fiyatları, Herbalife fiyat listesi, Herbalife fiyat, Herbalife ürünleri. Herbalife merkez, Herbalife fiyatları, Herbalife fiyat litesi, Herbalife ürünleri fiyatları,hörblayf fiyatları, hörbilaf fiyat, hörbilayf ürünleri fiyatları, hörbilayf ürün fiyatları

HERBALIFE VE EGERSİZ

Herbalife şirketi ilk kurulduğu 1980 yılından beri ilk çıkış felsefesi ile tüm dünyaya ulaşmayı hedefleyen dünya markası bir beslenme, sağlık ,kilo ve iyi yaşam şirketidir.
Amaç, hizmet ettiği ürünler ile tüm dünyadaki insanların beslenmesini değiştirerek sağlık kalitelerini artırmak ve daha sağlıklı uzun yaşamalarına yardımcı olmak.
İnsan metabolizmasının düzenli ve sağlıklı çalışması için üç temel şeye ihtiyaç vardır. Birincisi ve en önemlisi BESLENME,ikincisi SU ve üçüncüsü HAREKET.
Şimdi Herbalife şirketi bu üç temel hayati önem taşıyan faktörlerle doğrudan ilintili olduğu için tüm bu yaşamsal gerçekleri uygulamak ve yaşamak ister Ürün kullanıcısı için olsun, ister ise işi yapan Distribütörler olsun çok zorlanmadan yaşamlarında olması gereken değişiklikleri yaparlar.
Herbalife de en önemli amaç ne demiştik? Beslenme. Ürünleri kullanarak zaten ihtiyacımız olan besinleri,proteinleri, vitamin ve mineralleri rahat ve zevkli bir şekilde alıyoruz. Normal gıdalar yağ bazlı yağda çözülür, ama Herbalife ürünleri su bazlıdır. Yani ürün kullanım esnasında 3 lt ve üzeri su içilmesi mutlak bir şekilde önerilir. Hangi amaçlı ürün kullanırsa kullansın kişi ister sağlıklı beslenmek için, ister kilo aşağı kontrol için, ister kilo yukarı kontrol için olsun mutlaka yeterince su tüketmesi gerekir. Çünkü suyu ne kadar çok içer ise hem metabolizma daha iyi çalışır, hem ürünlerin çözülmesi ve istenilen faydayı sağlaması için, isterse vücut temizliği için çok suya ihtiyaç vardır.
Bu en önemli unsuru rahat bir şekilde yerine getirirken geriye çok kolay bir şey kalıyor o da EGZERSİZ.
Egzersiz Nedir ?  fiziksel bir harekettir. Zamanla yaşa ve yaşam tarzımıza göre yavaşlayan metebolizmamızı çalıştırmak ve enerji  harcamanızı sağlamak için yapılan bir harekettir aynı zamanda. Egzersiz fiziksel aktivitelerin alt sınıfında yer alır. Her yaşta ve herkesin yapabileceği basitlikte egzersiz çeşitleri bulunmaktadır. Temel amacı temel faydası vücutta oksijen dağılımını sağlarken aynı zamanda kaslarımızın da çalışmasına ve şekle girmesine yardımcı olur. Şimdi kaslardan bahsetmişken kaslarımız eşittir protein yani sağlıklı kas ancak yeterince protein alımıyla olur. Herbalife beslenmesi protein destekli bir beslenme olduğu için egzersiz ile birlikte hem enerji harcamanızı destekler hem de yağların vücuttan kolay atımını sağlarken vücut olarak şekle girmenize yardımcı olur. Özellikle kilo verme yöntemlerinde proteinli beslenmenin gerekli olduğundan bahseder uzmanlar işte sebebi bu protein aynı zamanda iyi bir hareketle yağların yakılmasında önemli rol oynar.
HERBALİFE İLE İYİ VE SAĞLIKLI YAŞAM VE SAĞLIKLI YAŞLANMA YOLLARINI UYGULAMAK ÇOK KOLAY. Ürünleri kullanmak, günlük minimum 3 lt su içmek ve yaşa , vücut yapınıza göre size uygun bir egzersiz seçip hayattan zevk almak.

2011 de bir Herbalife Eğitimi

2003 yılının  nisan ayıydı .ilk işe  başlamam.HERBALIFE   distribütörü olmak o zamanlar hiçbir şey ifade etmiyordu benim  için.Ben tamamen  çocukluğumun daha sonrada genç kızlığımın büyük hayali  Paris’e gitmekle ilgileniyordum.Ve firmada başladığımın dördüncü ayı  ilk extravaganza mız  (her yıl,tüm HERBALIFE Distribütörlerinin  toplandığı  tüm kıtalarda yapılan şenlik haline getirilen  büyük eğitimler) .Şehri gezmek için can atıyorduk  ve seminer   ilgimizi hiç çekmiyordu.Salondan   içeri  girene kadar.Bir bakalım ne yapıyorlar diye girdiğimiz  ve bir daha da çıkamadığımız  ilk extravaganzamız.Hiç unutmayacaksınız dediler.Gerçektende öyle oldu.Daha sonra defalarca   dünyanın dört bir tarafında yapılan   eğitimlere gittik.
Şimdi  8.5 yıl aradan sonra    ben  ve eşim  tam bir HERBALIFE DİSTİRİBİTÖRÜ olmuşken  ülkemdeki ilk extravaganzayı ger çekleştirdik.Çok gururlandım.Defalarca gözlerimi  sildim.Ne kadar  çok şey kaydettik.Şirket olarak.Ülke olarak.Seminer Haliç Kongre merkezinde  oldu.Her yere   HERBALIFE logoları koymuşlardı.Civardaki bütün  direklere   bu gün shakenizi  içtiniz mi ?diye soran  afişler asılmıştı.Herşey çok güzeldi.Eğitim,yeni kariyerleri  onurlandırma,konser..
3000  kişiydik.Eminim,önümüzdeki yıl 10000  kişi olacağız.Tüm arkadaşlarıma ,tüm Türkiye’ye yeni kariyerlerinde  başarılar…Bize de  tabii.Hemen  eve gitmeliyim.çok işim var…
HERBALIFEINTERNATIONAL GET TEAM
MÜYESSER DOKUMACI

 

Herbalife Kapıda Ödeme

Ödeme Seçenekleri

Herbalife Haberler

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10 Adım

article thumbnail

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10  [ ... ]


Herbalife ile...

Cildiniz ve saçlarınız ışıl, ışıl görünmesini mi istiyorsunuz? Formda kalmak mı istiyorsunuz? Kilo kontrolü mü yapmak istiyorsunuz?

Ek gıda takviyesi mi Arıyorsunuz? Herbal ürünleri ile kilo kontrolü yapın, formunuz ve enerjiniz koruyun. Ürün Fiyatları nı görmek için siteye üye olun lütfen.Dilerseniz  Fiyat Listesi ni e-mailinze gönderebiliriz. Ürünler ile Farkı, Fark edin

Ürünler menüsünden online sipariş verin.

Herbalife İletişim

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü
Sipariş Telefonu:
0506 389 60 42
Bilgi Telefonu:
0536 794 36 11
info@dogalkilokontrol.com

Daha genç görünün

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü Bilgi ve sipariş Telefonu: 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11 E-mail: info@dogalkilokontrol.com


Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

© 2011 Doğal Kilo Kontrol Bu sitenin tüm haklari saklı olup, kilo kontrol danışmanı http://www.dogalkilokontrol.com 'a aittir. İç/Dış Beslenme ve kilo kontrolü programinda elde edeceğiniz sonuçlar vücudunuzun metabolik tepkisine bağlıdır.Ürünlerimiz bir hastalığın tanısı, teşhisi ve tedavisi amacı taşımamaktadır.

İletisim: info@dogalkilokontrol.com Telefon : 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11