sepetim
Vitaminlerin Faydaları

Sevgili Herbalife Distrübütörleri,
Bu hafta sizlere vitaminlerin, beyin fonksiyonları (bellek) üzerindeki etkisinden bahsetmek istiyorum. Multivitamin kullanımının her yaştaki bireylerde bellek üzerine olumlu etkilerinin olduğu bir çok çalışmada Dsterilmiştir. Vitamin eksikliğinin, özellikle yaşa bağlı ma gelişimini hızlandırdığı söylenmektedir. Özellikle vitamin B6, beyin hücreleri için toksik olan homosistein aminoasitinin uzaklaştırılmasında rol oynar. Homosistein miktarının artışı beyni etkileyen damar hastalıkları açısından da önemlidir. Migren, kronik baş ağrıları, depresyon ve kaygı gibi hastalıkların vitamin B6 eksikliği ile ilişkisi vardır. Yapılan çalışmalarda Alzeimer hastalığının gelişiminde yüksek homosistein ve düşük vitamin B6 düzeyinin etkili olduğu gösterilmiştir.
Vitamin B12 eksikliğinde gözlenen pernisiyöz, anemi adlı hastalıkta da santral sinir sistemi etkilenmektedir. Ülkemizde özellikle proteinle beslenme oranının düşük olması nedeniyle B grubu vitaminlerin eksikliğine sıkça rastlanmaktadır. Vitamin B12 eksikliği ile folik asit eksikliği de genellikle birlikte izlenmektedir.
Sizlere, tüm bu vitaminlerin eksikliğinin önlenmesi ve sağlıklı beyin fonksiyonları için günde 3 adet Herbalife Vitamin ve Mineral tabletlerinden öneriyorum.
Sağlıklı bir hafta geçirmeniz dileğiyle 
Prof. Dr. Banu Çaycı Herbalife Türkiye Beslenme Danışma Kurulu Üyesi
Daha iyi bir yaşam için beslenme.

 

Herbalife Kapıda Ödeme

Ödeme Seçenekleri

Herbalife Haberler

Herbalife Azerbeycan

article thumbnail

Herbalife durmadan büyor. Amerika, almanya gibi [ ... ]


Herbalife ile...

Cildiniz ve saçlarınız ışıl, ışıl görünmesini mi istiyorsunuz? Formda kalmak mı istiyorsunuz? Kilo kontrolü mü yapmak istiyorsunuz?

Ek gıda takviyesi mi Arıyorsunuz? Herbalife ürünleri ile kilo kontrolü yapın, formunuz ve enerjiniz koruyun. Herbalife Fiyatları nı görmek için siteye üye olun lütfen.Dilerseniz Herbalife Fiyat Listesi ni e-mailinze gönderebiliriz. Herbalife Ürünleri ile Farkı, Fark edin

Ürünler menüsünden online sipariş verin.

Herbalife İletişim

Bağımsız Herbalife Distribütörü
Herbalife Telefon:
0506 389 60 42
Herbalife Telefon:
0536 794 36 11
info@dogalkilokontrol.com

Daha genç görünün

Bağımsız Herbalife Distribütörü Herbalife Telefon: 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11 E-mail: info@dogalkilokontrol.com


Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

© 2011 Doğal Kilo Kontrol Bu sitenin tüm haklari saklı olup, kilo kontrol danışmanı http://www.dogalkilokontrol.com 'a aittir. İç/Dış Beslenme ve kilo kontrolü programinda elde edeceğiniz sonuçlar vücudunuzun metabolik tepkisine bağlıdır.Hiç bir ürünümüz bir hastalığın tanısı, teşhisi ve tedavisi amacı taşımamaktadır. Herbalife İletisim: info@dogalkilokontrol.com Herbalife Telefon : 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11