sepetim
HERBALIFE Nedir Ne Değildir ?

HERBALİFE NEDİR?

herbalife nedir, herbalife ürünleri nedirHerbalife, Herbal ile Life kelimelerin birleşmesinden meydana gelmiştir. Herbal; doğal, bitkisel, doğadan, ot, otlara ait olan, şifalı bitkiler demektir. Life; hayat, yaşam, canlı, ömür, canlık anlamlarını içermektedir. Herbalife; kelime anlamı olarak, doğal yaşam, bitkisel yaşam, bitkisel hayat, doğal hayat, anlamları taşımaktadır. Herbalife ürünleri sağlıklı ve dengeli beslenme ürünleridir. Optimum beslenmeyi minimum kalori ile sağlayan ürünlerdir.

 

 

Herbalife ne değildir?

 • Zayiflam ürünleri değildir. (zayiflama tabletleri ve hapları değildir).
 • Hayvansal katkı maddeleri içermez. (domuz katkı maddeleri içermez).
 • Efedrin içermez.
 • İlaç değildir.
 • Kimyasal katkı maddeleri içermez.
 • Diyet değildir.
 • Kimyasal Kozmetik ve kapatıcı değildir.
 • Mega doz yasasına dahil değildir.
 • Hastalık teşhis ve tedavi için kullanılamaz.

Herbalife nedir?

 • Bitkisel ürünlerdir.
 • İlgili bakanlık onaylıdır.  (Tarım Bakanlığını ilgilendiren ürünler tarım bakanlığı, Sağlık Bakanlılığını ilgilendiren ürünler sağlık bakanlığı tarafında onaylıdır.)
 • Dengeli ve sağlıklı beslenme ürünleridir.
 • Kilo kontrol için kullanılabilir.
 • Formda kalmak için kullanılabilir.
 • Kişiye özle program sunar.
 • Sonuç garantilidir. (ilk ay  ay içerisinde hiç bir gerekçe gösterilmeden iade edilebilir.)
 • Sporculara özel programlar sunar.
 • Yemek yiyebilen her kes yiyebilir.
 • Helal belgesi vardır.

Sanırım, HERBALİFE NEDİR konusu zihninizde netleşti. Artık kabataslak olarak ürünleri nelerdir tahmin edebilirsiniz. şimdi de bu ürünleri ile nasıl kilo kontrol edeceğinizi merak ettiğinizi biliyorum.aşağıdaki yazımızı dikkatli bir şekilde inceleyin, bu anlamda merak etiğiniz soruların yanıtını bulacaksınız.

Herbalife ile  başarılı bir şekilde kilolarınızı nasıl kontrol edeceğinizi anlatacağım;

En büyük hazinemiz düşünce gücümüzdür. Etkin bir şekilde bu hazineyi kullandığımızda başaramayacağımız zorluk yoktur. Düşünce gücümüzün harekete geçmesi için bir sebep olmalı. Güçlü bir sebebiniz varsa, beyniniz sizin için harekete geçecek. Beynin tek yakıtı sebeplerdir.  Bir şey yapmak istiyorsanız beyin otomatikmen bunun sebebini sorgular, eğer kuvvetli bir cevap alırsa sizi harekete geçirecektir. Eğer belirsiz ve önemsiz bir cevap alırsa sizin için hiçbir şey yapmayacak.

Bir örnek verecek olursak; farz edelim ki, siz 110 kilo ağırlığın da,  1,65cm boyunda, göbek çevresi 120 cm 25 yaşında genç bir bayansızınız. Kilodan dolayı yürümekten güçlük çeken, göbekten dolayı rahat eğilip kalkamayan, enerjisi tükenmiş, sürekli yemek yemek isteyen, aynalara bakmayan, evde tartı aletine tahammülü kalmayan, sosyal etkiliklerden hoşlanmamaya başlayan bir hal aldınız.

Oysa bu kiloları almadan önce, hareketli, neşeli, kendisi ile barışık, sosyal etkinliklerden hoşlanan, arkadaşları ile sık sık bir araya gelen, gezmekten hoşlanan, kitap okumayı seven bir kişi idiniz.45 kilo fazlalığınız olduğunu, 45 kilo yük fazladan taşıdığınız, Olmanız gereken ideal kilonuz  63-65 kilo, göbek bölgesi 85 cm olması gerektiğini biliyorsunuz. Kilo vermek istiyorsunuz.Bu isteğinize karşı beyin size şu soruyu yöneltecektir. Neden kilo vermek istiyorsunuz? Bu soruya aldığı cevap:  Eh işte öylesine kilo vermek istiyorum. Sanırım kilo vermek istiyorum. Verebilirim galiba, Aslında kilolarım beni rahatsız etmiyor amma yinede bir deniyim, Gibi muğlâk ve net olmayan cevaplar ise, mevcut kilolarınıza alışın. herhangi bir kilo verme yöntemin denemeyin diyorum. Çünkü zihninizde bir tablo canlanmıyor ve güçlü bir sebebiniz yok.

Eğer zihninizde zayıf haliniz canlanıyorsa, kilo verdikten sonar incecik bedeniniz, aklınızda belirgin bir şeklide canlanıyorsa, kilo verdikten sonra rahat yürüdüğünüzü, kolay eğilebildiğinizi,  sosyal faaliyetlerde bulanmaktan çekinmediğinizi, her şeyden öce öz güven kazandığınızı, zayıf halinizin size verdiği güç enerji ve neşe gözünüz de canlandığını  Ve gelecekti seni ,şimdi yaşadığında tatlı bir heyecan başladığını görüyorsanız, güçlü bir sebebiniz var anlamına geliyor. Kesinlikle ideal kilonuza ulaşacaksınız. Düşünce gücünüzü gereceğe dönüştürecek beyniniz, bedeninizi sizin düşünceniz doğrultusunda hazırlayacak.

Neden aşamasını geçtikten sonara nasıl aşamasına bakabilirsiniz. Kilo kontrol için karar verdiniz ve amacınız nettir. Kilo kontrol etmek istiyorsunuz. Hedefinizde beli. Bundan sonraki aşama, Nasıl aşamasıdır.

Bu aşama en kolay aşamadır. İlk aşamayı geçmeden kininci aşamaya geçmenizin bir anlamı yoktur.

Birçok kilo kontrol yöntemi vardır. Diyet olabilir. Diyet ile kilo vermeye karar vermişseniz bir diyetisyen kontrolünde olmasını öneririz.  Herbalife ürünleri ile kilo kontrol edebilirsiniz. Herbalife ürünleri zayıflama ilacı olmadığını biliyorsunuz. kilo kontrol için hazırlanmamış ideal besinler içeren dünyaca tanınan doktorlar tarafında hazırlanmış ürünlerdir. Herbalife kullanmak, istiyorsanız herhangi bir herbalife distribütörü takibinde kullanmalısınız. Söylediklerini harfiyen uygulamalısınız.

Wellness Nedir?

wellness nedir“özellikle düzenli egzersiz ve doğru beslen me alışkanlıkları ile birlikte edinilen fiziksel olarak ve zihinsel olarak iyi olma durumudur. ”

-Amerikan heritage sözlüğü göre; "wellness iyi hissetmek ve iyi görünmektedir .”

-Mark Hughes ,Herbalife’ nın kurucusu göre;  “Wellness her sabah yürüyebilmek, istediğiniz hayatı yaşamak için yeterli enerji, zaman ve özgürlüğünüzün olmasıdır.”

Wellness sizin için ne anlama geliyor? (Sağlıklı  yaşam, daha iyi yaşam)

Her gün daha iyi hissetmek için çeşitli yollar ararız ve bu durum hem bizim hem de çevremizdekilerin günlerinin çok daha eğlenceli hale getirir. Başarıya ulaştıracak reçete ise yeterli miktarda sıvı alımıyla desteklenen dengeli beslenme düzeni ve beraberinde yapılan egzersizdir. Bu üç anahtar noktayı bir araya getirerek kendinize günden güne daha iyi hissetme fırsatı sunmuş olacaksınız.

Wellness açısından da büyük önem taşıyan iyi beslenme, yaşamın toplam kalitesinin arttırır. Maalesef, insanların yoğun yaşam tarzları daha sonraki  yıllarda ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçecek sağlıklı seçeneklere pek uygun değildir . günümüzde çoğu insan , alışkanlıklar (beslenme, egzersiz ya da yaşam tarzı)açısından bilimin sağlıklı bir yaşam için zorunlu gördüğü şeyleri yapmakta

Alışkanlıklarınızı bir gecede değiştire meseniz de bu faktörlerle adım adım uğraşabilirsiniz. Örneğin, sağlıklı bir beslenme, düzenli fiziksel egzersiz ve gün boyu yeterli su içmekten alacağınız keyfi keşif edebilirsiniz. bu kitapçık bunu nasıl yapacağınızı öğrenmenize yapacağınızı öğrenmenize  yardımcı olacak. Wellness  ile yaşam  kalitenizi arttırmak için atmanız gereken adımları  öğrenmekten zevk alacağınızı umuyorum.

HERBALIFE  İLE SAĞLIKLI SİNDİRİM

Bir çin atasözü; ölümler bağırsaklardan başlar. Bu çok doğru. Öncelikle sindirim nedir? Buna bakmak lazım.  Sindirim; vücudumuza giren ve hayati önem taşıyan karbonhidrat, protein, yağ ,vitamin, mineraller  ve suya ihtiyaç duyar.  Bu maddeleri çeşitli gıdalardan temin ederiz. İlk sindirim ağızda başlar yani yediğimiz bir gıdayı önce dişler ufak parçalara ayırır ve yemek borusu yardımıyla mideye gönderir. Midenin mekanik hareketi ve mide özsuyu sayesinde proteinler kimyasal haline getirir.

İyice küçülen besinler ince bağırsakta emilim yapılarak kana gönderilir. Geriye posa kalır ve buda kalın bağırsağa  orda da kalan su ve mineraller emilerek posalar mesaneye gönderilir.

Yani ağzımıza giren her lokma ya da yediğimiz ve içtiğimiz her şey uzun bir yolculuk ve işlemden sonra ihtiyacımız olanı vererek eğer doğru bir beslenme yaptıysak tıpkı bir makine gibi dışarı atılır. Tıbbın babası HİPOKRAT diyor ki ‘’ yedikleriniz ilacınız, ilacınız yedikleriniz olmalı.’’  Henüz taklidi ve benzeri icat edilmemiş edilememiş canlı olarak mucize olan İNSAN yaratılmışların en mükemmeli. Biyolojik olarak incelendiğinde bilim adamlarını dehşete düşürecek kadar mükemmel bir işleyiş ve mekanizmaya sahip. Her bir zerremizin bir görevi  ve mükemmel işleyişi var. Sindirim ve boşaltım sistemi de bunlardan bir tanesi. Eğer yaradılışa göre yaşar ve beslenmemizi ona göre yapar isek hiçbir problem yaşamadan makine tıkır tıkır çalışmaya devam eder.

Fakat günümüz yaşam koşulları, sitres ve yanlış ve eksik beslenmeden dolayı  maalesef  ölümcül sindirim hastalıkları çok büyük oranda insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu ölümcül hastalıkların başında kanser gelmektedir. Mide ve bağırsak  kanserleri çok büyük orandadır.

Herbalife ile beslenme en önemli kolaylığı ve sindirime faydasına  gelince , hem hazım anlamında kolaylık hem de ihtiyacımız olan karbonhidrat,protein,vitamin,mineral ve en önemlisi lifi vermektedir.

Günlük bir kişinin minimum 20 gr lif alması gerekiyor. Sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olabilmesi için. Herbalife yemekleri hangi amaçlı kullanılırsa kullanılsın her anlamda vücudun ihtiyacı olanı verir. Herbalife ürünleri çok sıkı bir antioksidan olduğundan dolayı çok iyi bir temizleyici görevini görür aynı zamanda.ürünler kullanılırken bol su içilmesi tavsiye edilir, çünkü su hayattır artık bunu herkes biliyor. Ürünler su bazlıdır ne kadar çok ürün kullanımı süresince su tüketilirse bir o kadar sonuç muhteşem olur.

Herbalife de sindirime yönelik inanılmaz destek sağlayan iki temel ürün var. Bir tanesi sıvı olan Herbal Aloe İçecek bir tanesi de Herbalife Bitkisel Lif tabletidir.Alo içecek aç karnına içilen bir ürün . aloe bitkisinin özelliğinden dolayı hazımda kolaylık sağlarken antioksidan özelliği taşır ve çok iyi toksin atıcı olduğu için cilde parlaklık verir.

Herbalife Bitkisel Lif Tableti; sıkıştırılmış tablet haline getirilmiş meyve sebze liflerinden oluşan bir üründür. Herkes kullanabilir meyve sebze lifi olduğundan bağırsakta çözülür bol suyla alındığında bağırsağa yerleşmiş, bağırsak tüycüklerine yapışmış kirleri  dışarı atımına yardımcı olur. Kaysı gibi hurma gibi o da lif içerir. Yemeklerden önce 2 tablet şeklinde alınır.

İnsanı bir bütün olarak ele alan Herbalife, beslenme, kilo kontrolü, doğru besin, doğru kalori ve lifli gıdalarla 1980 yılından beri hizmet vermektedir.

Dr  yoni yorom (Antalya Eğtiminden Notlar)

Ben spor tıbbından geliyorum. Ondan önce cerahtım.  cerahlıkta öyle bir güç vardır ki kendinizi Allaha çok yakın hissetiğiniz bir çizgidir. İnsanları yeniden onarmak için bayılıyordum kesmeye. Tıpta iki şeyin tedavi etiğine inanırlar biri ameliyat ikincisi antibiyotikler.

Çok şaşıracaksınız hayat kurtaran en önemli şey el yıkamak diğeri de beslenmedir.

Hayatımı eğlenceli hale getirmek için farklı bir şeyler yapmak istedim;  spor tıbbına geçtim.  Aklınıza gelebilecek her türlü spor dallarında en ünlü kişilerle çalıştım.

Herbalife Distribütörleri Marka Elçileridir. Değişimin temsilcileridir. Bilgi çoklatıcılardır.

Dr. Davit  obezite üzerinde dünyada ses getiren  araştırmasına başladı  insanlar farkına varmadan Herbalife a  geçti. herbalifline insanların  yiyebileceği en güzel balık yağıdır.  Mesi Herbalife ürünlerini kullanıyor Herbalife yeni üretim tesisler açtı .

ABD %65 obez italya %20  1980ile 2001 arasında üç kat arış göstermiş.

Almanya  Kadınların %60 erkelerin %75 obez

Fransa  %12 si hızını ikiye katlamış

Meksika %64  Hindistan %20 Çin  %10

İyi beslenme çaba gerektirir kesin buna ihtiyacımız  var.

Protein , kas,  kemi, Enzimlerin  ve bağışıklık siteminin ihtiyacı var.

Tüm vücudumuzun ihtiyaç duyduğu karbon hidratlar enerji için gerekli. oksijene

ihtiyaç var karbonhidrat  oksijenle reaksiyona girerek enerji açmağa çıkarırlar.bu olmadan yaşayamazıyız. karbonhidratlar fazla olunca yağ olarak depolanır . Depolanmış yağalar bizim çölü geçmemiz için varlar. Buna ihtiyacımız yok.

Vitamin gelişmek ve büyümek için gereklidir.

Lif:  vücuttaki toksinleri ve atıkları atmak için gerekli,

Su: bir insan %5 su kayb ederse ölebilir.

Herkesin beslemeye ihtiyacı var.

Yağ oranını azaltmak:

 • Kalp hastalıkları
 • Safra kessi taşları
 • Göğüs ve bağırsak kasları
 • Hiper tansiyon
 • Felç
 • Depresyon
 • Uyku apnesi
 • Kanadaki yağ oranını
 • Diyabet
 • Oestroporoz

Ve dahası beslenme erkelerde %40 oranında kolon kanseri riskini azaltır. Kadınlara %50

Oranın meme kanseri riski azaltılır.

Egzersiz yapın.

Yemeğiniz organize edin. Az yemek yiyin depresyon riski azalır.  Amerikan %50si ani depresyon ilaçları kullanıyor.

Doğru yemekler ve egzersiz yaparsanız ilaç almanıza  gerek kalmaz.

Diyabet hastalığı nüfusun %10 nu kapsıyor. Doğru beslenin, yeterince egzersiz yapın,  haftada 5 saat egzersiz ömrünüzü %50 artırır. Haftada 100 kalori yakmak %30 200 kalori % 50 ömür uzatır. mümkün olduğunca geç yaşlanmak yaşla manadan ölmek istiyorsanız  buzdolabına yazın  hayat sizi yakaladığı zaman daha hızlı koşun.

Yaşlı adamlar geleceği için hiçbir şey yapmayanlardır. Yaşlı olup genç olan adamların zamanı yok, çok meşkurdurlar. Konfiçyus, insanlar para kazanmak için sağlığını kaybederler, sağlığını kazanmak için kazandıkları parayı harcalar.

Kaloriyi düşürün içeri zengin yiyecekleri  yiyin.

Şirket ürünlerin kalite kontrolü için 3 milyon dolar harcadı tesisler kurdu.

Çin den üretim yapılan tarlalar ve tesisleri mevcuttur.

Üretim testi için  kaliforniyada birde çin de bir tesis bulunmaktadır.

Haftada 400- 900 kalori harcamalısınız.

Haftada en az 4 saat koşacaksınız. Günde min 45 dk. Koşmalısınız.  1 saat koşu 500 kalori yakmaya tekabül ediyor.

Metabolizma

yaşamsal faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için hücreler içerisindeki geçen kimyasal süreçlerin hepsine verilen isimdir. Metabolizma; anabolizma katabolizma olmak iki aşamada oluşur.  anabolizma yapım metabolizma sı anlamına gemlemektedir.  Vücudun ihtiyacı olan maddelerin sentezlenmesi enerjiye ihtiyaç vardır, katabolizma yıkım metabolizmasıdır. Enerji elde etmesi için protein karbonhidrat ve yağa ihtiyaç duyar, oksijen varlığında, karbondioksit, enerji ve su açığa çıkar.

Metabolizma yaşı nedir?

Metabolizma yaşı çok kullanılan bilimsel anlamında bir terim değildir. Genelende metabolik hızı danışanlar için yeterli metabolizma yaşa kişini gerçek yaşından çok farklı çıkabilir. Bir takım teknik cihazlarla ölçülmektedir. Bireyin yaşı cinsiyeti, bulunduğu kilo bulunduğu fiziksel aktivite, günlük beslenmesi metabolizma aşını etkileyebilir. Metabolizma yaşı ölçen cihazlar günlük aktivite kaz yapısı, günlük egzersiz kapasitesi,  uyku düzeni gün içerisinde hareketlik kullandığı ilaçlar dahil cinsiyet özelikle metabolizma yaşı hesaplamada etkili olabilir.

Metabolizma yavaşlaması hangi hasatlıklara sebep olur?

Metabolizmanın yavaşlaması bazı hasatlıklar sonucunda ortaya çıkabilir. Hip tiroidi. Kas kayıbı yatağa bağımla olmak gibi nedenlerden dolayı metabolik hız düzebilir. Aşırı uyku bunu çok etkileyebilir. Bu gibi durumlarda özellikle kilo problem mi ortaya çıkabilir. Kilo problemi yağlanmaya ile birlikte orta ya çıktığında kalp damar hasatlıklar metabolik sendrom, diyabet. Gibi hasatlıklar orta çıkabilir. Metabolzma hızını artırmak için düzenli uyku sık ve kaliteli beslenme yeterli su, düzenli egzersiz gibi parametreleri unutmak gerekir

KALORİ ALIMINA YÖNELİK TEHLİKELER

Kalori Nedir? Kalori aslı enerjidir. Enerjide yediğimiz içtiğimiz yiyecek ve içeceklerden elde eilen güçtür. Yiyecek ve içeceklerimizi uzmanlar karmaşadan kurtarmak ve daha iyi anlamamız için çeşitli gruplara ayırmışlardır. Mesela yağlar, proteinler, karbonhidratlar, eser elementler, vitamin ve mineraller.
Çok şanslıyız ki teknelojik anlamda çok güzel bir zamanda yaşıyoruz. Uzmanlar yediğimiz içtiğimiz her şeyin kalorisini rahatlıkla tespit edip bizim bilgilerimize sunmaktadırlar. Kalori ölçülmesinde ilginç olan şu ki, hangi yeyeceğin içindeolursa olsun bütün protein türlerinin  bir gramında aynı miktarda kalori bulunmaktadır. Bu durum yağlar içinde, karbonhidratlar içinde geçerli olmuştur. Yani ne yadiğimizin bir önemi  yok bir gram karbonhidratta 4, bir gram yağda 9 kalori bulunmaktadır.
Her insanın alması ve bunun karşılığında yakması gereken  günlük kalori miktarı fark arzetmektedir. Ama yine uzmanlar kadın-erkek, yaş, boy-kilo, aktivasyon ve yatar halde olma gibi durumlara göre kalori ihtiyaçlarını belirlemişler. Nefes almaktan tutun yaşamsal faaliyetlerimizi devam ettirmek için enerjiye ihtiyaç duyarız.
Peki vücudun gereksinim duyduğu bu vazgeçilmez enerjiyi nasıl alıyoruz ve yeteri kadrmı alıyoruz?, günlük ne kadar enerji  yani kaloriye ihtiyaç duyuyoruz, ne kadar alıp ne kadarını harcıyoruz.? Değilmi kalori diyince hepimizin aklına gelen ortak sorular bunlar.
Kaloriyi nasıl aldığımızı yukarıda anlattık; tamamen yediğimiz, içtiğimiz yiyecek ve içeceklerden alıyoruz.
Günlük kalori ihtiyacımızı tespit edip, gün içerisinde almamız gereken kalori miktarını bilmemizde çok büyük fayda var. Bu  sebepten dolayı neden zayıf ya da neden kilolu olduğumuzu daha iyi anlamış oluruz.  Günlük kaç kaloriye ihtiyacımız var? Öncelikle kilo ve boyumuz, yaşımız, kadın erkek olmamız ve ne iş yaptığımız bunlar kişiler arasında günlük kalori alım miktarlarını belirler. Şimdi artık tüm sağlık merkezlerinde bu ölçümler yapılmaktadır. Mutlaka bu bilgiye sahipolmakta fayda var. Kilo dediğimiz nedir eğer fazla ise kilomuz günlük aldığımız kalori fazla yaktığımız az, eksik ise yaktığımız kalori fazla yediklerimiz yani aldığımız enerji miktarı az.
Tüm kişinin kendisine ait bilgileri ednmesi tamamlandıktan sonra, geriye yediklerimiz ve içtiklerimizin kalori miktarlarını tespit metmeye gelmektedir.
Vücudumuz fazla kaloriyi nasıl depolar? Eğer fazla alıp az yakıyorsak karaciğer alınan bu kaloriyi şeker olarak depolar. Karaciğerde fazla şeker birikince bu seferde karaciğer kısa bir süreliğine şekerin bir kısmını kaslara aktarır. Eğer buradaykende kalori yakılmazsa  yani hareket ve egzersiz yapılmazsa daha uzun süreliğine depolamak için yağa dönüşür. Ve biz erkekse göbek bayansa basen bölgesinden kilo almaya başlarız.
Dolayısıyla insanların kilo probleminin olmasının temelinde yatan sebep bu . kalori kontrolünü yapamamaları. Tabi öyle bir zamanda yaşıyoruz ki tüm gerekli kontrolleri yapmak istesek  bile bu çok da mümkün olamamaktadır.yapmayı başarsak bile bu defa vüzüdümüz besin değerleri anlamında eksik beslendiğini görerek sağlık problemleri ile boğuşmaya başlıyoruz. Çünkü yediğimiz içtiğimzi herşeyin besin değeri az, kalorisi yüksek,  yediklerimiz o kadar çok besin kaybına uğramış ki tamamen posa ve hormon yiyoruz.  Bunun yanında gazlı ve kalorisi yüksek içecekler, alkol tüketimi, bilinçsizce ilaç kullanımı ve azalan fiziksel aktiviteler.
Yani mutlaka şu bilince varmamız lazım. Herkesin en büyük doktoru ve beslenme uzmanı yine kendisidir ve bu zamanda öyle olmak zorunda.  Yediklerimize ve yaşam tarzımıza dikkat etmek zorundayız. Çocuklarımızın beslenme alışkanlıkları tamamen bizim beslenme kültürümüze bağlı.  Bilinçli tüketici olmak zorundayız. Eğer sağlıklı ve uzun yaşamak istiyorsak. Kalori hesaplamasını bilmemiz lazım. Eğer bir kilo vermek istiyorsak 7000 kalori yakmamız gerekir. 15 günde eğer günlük 500 kalori az alır isek 1 kg vermiş oluruz.
Bilinçli uzmanların söylediği şu mutlaka artık herkes bir ek gıda takviyesine ihtiyaç duymaktadır. Mutlaka kullanmalıdırlar. Kendi alanında uzun yıllar geçirmiş kalitesi kanıtlanmış dünya markası ek gıda takviyeleri ile çalışan firmaların ürünlerinden faydalanmak gerekmektedir.
Unutmayalım ki her şey bizim elimizde. Sağlığımızı korumakta, ya da boş vererek suyu akışına bırakmakta. Yaşamlarımızın kontrolü her zaman bizim elimizde olmalı.

Herbalife Shake;

içerik bakımında zengin ve sonderce kolayı hazırlanabilen bir üründür. günde iki öğün yemek yerine yemek,Kilo aşağı  kontrol programı oluyor. 250 mlt vişne suyu ile 2 yemek kaşığı formül 1 karıştrıp Shake haline getrin. Shakeden sonra su içmeyi unutmayın. bir öğün Shake 250 kalari enerji içerir. gün içerisinde dilediğiniz kadar içebilirsiniz. herhangi bir yan etkisi yoktur. her kes kullanabilir. tadı muhteşemdir. her damak tadına uygundur.

 

Herbalife hakkında kullanıcı yorumları

Sonuçlarını bizlerle paylaşan kişiler arasından bir kaç sonuç seçerek buradan paylaşmak istiyorum. herbalife hakkında yorumlar sayfasında binlerce müşteri yorumu görebilirsiniz. aşağıda yazılanlar, müşteri yorumları sayfasında seçildi.

Bundan 1,5 yıl önce diyet ile şansımı denemiştim yaklaşık 9-10 kilo aşağı kontrol etmiştim. Üzerinden yaz geçti 8-9 ay içerisinde dikkat etmediğim için aynı kilolarıma geri döndüm. Kilolarımı aşağı kontrol ettiğim dönemde başka bir okulda sözleşmeli idim. Bu arada ben öğretmenim. Sonra kadrolu olarak Ağrı Merkeze geldim. Rahatlıktan olsa gerek diyetle aşağı kontrol ettiğim kilolarıma tekrar geri döndüm. İnanılmaz kötü hissetim psikolojim bozuldu. Çok kötü bir psikoloji anlatamam. Sürekli ağlıyordum, sürekli bunalımda. Bu işin diyetle olmayacağını anladım ve Herbalife ürünleri ni kullanmaya karar verdim şuan Herbalife kullanıyorum 9-10 kilom aşağı kontrol ettim. Daha önce aşağı kontrol ettiğim kilolarıma ulaştım. Asıl olayı şu eski okulumu ziyarete giderken öğrencilerim beni gördüklerinde hocam çok zayıflamışsınız dediler oysa oradan ayrıldığı kilodaydım ayrıldığımda diyet ile 10 kilo civarları vermiştim zaten. Aynı kilodaydım. Ve şok oldum. Eve gelinci eski bel ölçülerim aradım, taradım buldum kilo aynı fakat ölçüler çok farklı idi ölçüler ile 3,5 cm arası daha az gösteriyordum yani incelmiştim. Vücudum toparlanmıştı. Daha 20 kilo aşağı kontrol etmem gerekir. Artık  Herbalife siz yapamam diye düşünüyorum, çok mutluyum inşallah kilolarımı aşağı kontrol ettikçe size yazarım.

Teşekküreler Herbalife

 

Hatice DÖNMEZ

AĞRI - MERKEZ

Herbalife başalarken hedefim kilo aşağı kontrol idi. 12,5 kg ma ulaştı kilo kontrolüm. Kilo aşağı kontrol etikçe anladığım bir şey var ki normal diyetteki gibi değil. benim bir yengem var dünyalar tatlısı, herkes yengesini  belki sevmez ama ben onu  çok seviyorum. Aynı anda diyete başladık o diyet yaptı ben Herbalife diyeti yaptım gerçi benimkine pek diyet denmez. Sabah – akşam Herbalife a (shake )  içip öğlen tabiri  caiz ise epeyce yiyordum. 1-2 ay öyle devam ettim.  1-2 ay sonra kilo aşağı kontrolüm durunca  öğlen yemeklerimi azalttım. Azalttım deyince normal bir insan kadar yemeğe başladım. zaten insanın bir süre sonra midesi küçüldüğü için canı çok fazla yemek  istemez. Herbalife çayımdan hiç kısmadım. Distribütörüm filiz hanım “affedersin ama gavur mal gibi ürün kullan ”demişti. Ürünleri kullanmanın bir ölçüsü ve dozajı olmadığı öğrenince 100 gr lık çayı 1 ayda bitirmeye başladım. Şimdide biraz daha artırdım. yine bir şey itiraf etmeliyim ilk 3-4 ay hiç spor yapmadım ama yine de kilo kontrolü ve vücudumda sıkılaşma devam etti. Şimdi diyorum keşke spor yapsaymışım o zaman 12,5 kilo yerine16-17 kilo aşağı kontrolü yapabilirdim.  Zararın neresinde dönersen kardır. yaklaşık  1,5 -2 ay aydır günlük yürüme yapıyorum ve kilo aşağı kontrolüm hızlandı.

Bu arda çayımdan hariç günde 2-3 litre su içmeyi de ihmal etmiyorum 12,5 kilo aşağı kontrol ettim. Asıl beli şok eden su oldu. yengem şuan bende 5,5 kilo daha az kiloda ve diyet birlikte 13 kilo aşağı kontrol etti. Geçen gün ziyaretine gittiğimde etek aldığından bahse etti. Aldığı etek bedeni benim giydiğimden 3 beden daha fazla olmasına rağmen anca oldu. (bedenleri yazmıyorum çünkü kilolarımız ortaya çıkar J)  al bir denesene dedi. Giyince neredeyse kolumu içine sokacak kadar bol geldi ve ben armut tipliyim asıl kilolarım basenlerimde, ama Herbalife ile basenlerim dahi en zor verilecek, yağların en zor gittiği kilo veresemde bana yapışıp basenlerim incelmiş işte dedim Herbalife farklı benden 5.5 kg daha az kiloda olmasına rağmen. incelme ben de daha fazla, daha ne isteyebilirim ki. İyiki Herbalife ürünleri ile tanışmışım. Yengem de bütün bunları görerek ürün kullanmaya başladı.

Evet bunu anlatırken Herbalife bir mucize değil. Mucize insan vücudu ve insan metabolizması. siz istemeden asla kilo kontrol edemezsiniz . su, spor ve öğünde biraz dikkat ederseniz (baklava yerine sütlü tatlı yemek gibi) vere yemeyeceğiniz kilo yoktur ve en önemlisi inceltemeyeceğiniz hiçbir yeriniz yoktur.

Teşekkürler Herbalife…

 

Hatice Dönmez

Ağrı -Merkez

HERBALİFE VE BEN

Bir bayan  olarak en büyük sıkıntım kilo aşağı kontrolü idi.  6 ay önce artık başka bir şey düşünemez hale gelmiştim. Kilo aşağı kontrol yapma gerek deyip kilo aşağı kontrol adına    hiç bir şey  yapamıyordum. Sonra Herbalife ile tanıştım ve internetten girip Herbalife siparişi verdim. Herbalife ile tanışalı yaklaşık altı ay oldu. Altı ay önceki halimden o kadar çok değişiklik oldu ki  11,5 kg kadar kilo kilo aşağı kontrol ettim. vücudum  11.5 kg aşağı kontrol et semde.  görenlere sorduğumda 20 kg herhalde deyip tahminde bulunuyorlar. çünkü sıkılaşmam çok oldu. Bununda Herbalife ye borçluyum. Evet 11 kg kaybettim bu kaybettiğim sadece 11kg değil bir çok şeyde oldu ve bu kaybettiklerime çok seviniyorum. Öncelikle o sıkıntılı ve sıkıntımı y emekten çıkarma halimi kaybettim, kendimi içine kapanma sırf ne giyeceğim şimdi bana bir şeyde yakışmıyor hiçbir yere gitmek istemiyorum deme halimi kaybettiğim, mağazaya gittiğimde beğendiğim kıyafetin bedeni olmadığı için olamama üzüntüsünü kaybettim kiloma canımı sıkıp sıkıntımı bazen eşimden çıkarma ve onunda yıpratma olma halimi kaybettim ve en önemlisi kendime olan güvensizliğimi kaybettim. Bu kabzettiklerimle dehada mutlu oluyorum .yeniden kendine geldiğini psikolojimin düzeldiğini ,hissediyorum ve en önemlisinde artık kendimi seviyorum...

Bu halimi kazanmayı asla kendi kendime beceremezdim. Herbalife ile tanıştığım güne şükrediyorum. teşekkürler Herbalife ve ve teşekkürler internetten telefonu bulup arayıp hiç yüz yüze görüşmediğim halde çok sevdiğim ,sonra distribütörüm  olan ve gerçekten işini çok iyi yapan 11kg verir en desteğini benden esirgemeyen beni yalnız bırakmayan dünyalar iyisi filiz hanıma....

Daha Aşağı kontrol etmem gereken 18kg olsa da mutluyum ve Herbalife ile Aşağı kontrol edeceğime inanıyorum.

HATİCE  DÖNMEZ

AĞRI / MERKEZ

 

Ali İhsan TOPRAK - İzmir

Bu ürünleri Asker arkadaşının ısrarı üzerine kullanmaya başladım. İlk ayımda 4 toplam 20 ayda 30 kilomdan kurtuldum. Enerji düzeyimde ciddi bir artma var kesinlikle beslenme alışkanlığımı değiştirmekle hayatımı değiştirdim. Ürünlerden aldığım sonuç etrafımda talep doğurdu şu anda aynı zamdan Herbalife distribütörüyüm. 40 dan fala ürün kullanan daimi müşterim var. Kendi işim kurdum. Bu şirket sayesinde.

Teşekkürler Herbalife

Ahmet YAMAN - İzmir

Merhaba bu ürünleri benim arkadaşım kullanıyordu. Arkadaşımın 14 kilo aşağı kontrol ettiğini görünce,bende kullanmaya başladım 17 kilo aşağı kontrol ettim. Her şeyden önce kararlı olmak gerektiğini gördüm. Tavsiyem; eğer  kilo kontrol etmek istiyorsanız, karar verin ve başlayın, kesinlikle Herbalife ürünleri ile ideal kilonuza ulaşacaksınız. Dediğim gibi kararlı olmanız çok önemli. Başta insanlar sizi vazgeçirmek isteyecek. yeni bir beslenme alışkanlığı olduğu için siz kendiniz de  farklı hissedebilirsiniz. Yapacağın tek bir şey var vazgeçmeden ürünlere devam etmek. Ben kötü hissettiğimde , hemen bir Herbalife Shake yapıp içiyordum. Ürünleri çok sevdim Halla kullanmaya devam ediyorum. Tadı çok hoşuma gidiyor. Tabi her yeni başlayan gibi başta yabacılık çektim. Ben üye değilim Herbalife ya sadece ürün kullanıyorum. Ürünleri aldığım distribütör İzmir de bende İzmir de ikamet ediyorum. arada bir ofislerini gidip sohbet ettim. Onun sayesinde İzmir de Herbalife ailesi ile tanıştım. Başta bana danışmalık yapan kişiye ve tüm Herbalife İzmir camiasına teşekkür ediyorum.

saygılarımla

Not: Herbalife hakkında daha fazla yorum okumak istorsanız. http://www.dogalkilokontrol.com/herbalife-yorumlari inceleyin burada yüzlerce Herbalife kullancı yorumunu görebilirsinzi.  Herbalife hakkında yorumlarınızı eksik etmeyin :)


 

Herbalife Kapıda Ödeme

Ödeme Seçenekleri

Herbalife Haberler

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10 Adım

article thumbnail

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10  [ ... ]


Herbalife ile...

Cildiniz ve saçlarınız ışıl, ışıl görünmesini mi istiyorsunuz? Formda kalmak mı istiyorsunuz? Kilo kontrolü mü yapmak istiyorsunuz?

Ek gıda takviyesi mi Arıyorsunuz? Herbal ürünleri ile kilo kontrolü yapın, formunuz ve enerjiniz koruyun. Ürün Fiyatları nı görmek için siteye üye olun lütfen.Dilerseniz  Fiyat Listesi ni e-mailinze gönderebiliriz. Ürünler ile Farkı, Fark edin

Ürünler menüsünden online sipariş verin.

Herbalife İletişim

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü
Sipariş Telefonu:
0506 389 60 42
Bilgi Telefonu:
0536 794 36 11
info@dogalkilokontrol.com

Daha genç görünün

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü Bilgi ve sipariş Telefonu: 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11 E-mail: info@dogalkilokontrol.com


Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

© 2011 Doğal Kilo Kontrol Bu sitenin tüm haklari saklı olup, kilo kontrol danışmanı http://www.dogalkilokontrol.com 'a aittir. İç/Dış Beslenme ve kilo kontrolü programinda elde edeceğiniz sonuçlar vücudunuzun metabolik tepkisine bağlıdır.Ürünlerimiz bir hastalığın tanısı, teşhisi ve tedavisi amacı taşımamaktadır.

İletisim: info@dogalkilokontrol.com Telefon : 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11